Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλως ηρθατε στην κοινοτητα μας,για οποιαδηποτε απορια στειλετε e-mail στο info@batteryworld.gr

+7
Hary Dee
Dr.Paneas
thanos
Swantz
dimbot
matrix
Admin
11 απαντήσεις

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Ψηφοφορία

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Τρι Απρ 06, 2010 2:28 pm

    Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλους!!!

    Παλικάρια, έχουμε καμία εξέλιξη σχετικά με την έγκριση του πανεπιστημίου για το domain robotic.gr;

    Το logo πώς πάει;

    Πολύ νέκρα έπεσε τελευταία!!! rabbit rabbit rabbit
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Τρι Απρ 06, 2010 3:05 pm

    Xρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη και απο εμενα παιδες.......

    σχετικα με το ονομα ακομα τιποτα,θα ειδοποιηθουμε σχετικα και θα σας πω......

    σχετικα με το Logo κατι ετοιμαζει ο Γιωργος.........

    κατα τα αλλα πολυ νεκρααααααα..........

    τι να πω ολα καλα!!!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Τετ Απρ 07, 2010 12:46 am

    Γιώργο πώς πάμε με το logo? Είμαι σίγουρος ότι θα σκίζει!!! cheers
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  Swantz Τετ Απρ 07, 2010 1:09 am

    Τελειώνω τις οδηγίες του Autorebooter και το πιάνω αμέσως.
    Πρέπει να τις τελειώσω γιατί πούλησα 15 κομμάτια και πρέπει να δώσω και manual.
    Darth_Cotsos
    Darth_Cotsos


    Αριθμός μηνυμάτων : 18
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Αθήνα , Ζωγράφου

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  Darth_Cotsos Παρ Απρ 09, 2010 10:33 am

    Πέρα από το διάκοσμο του φόρουμ... θα ήθελα να κάνω μια μικρή παρατήρηση. Αν και δεν έχω ασχοληθεί με τους "ρομποτικούς" controlers και μόνο λίγα πράγματα έχω διαβάσει για Andruino και NXT της Lego θα μπορούσαν κάποια μέλη, που έχουν ασχοληθεί, να βάλουν στις αντίστοιχες ενότητες μία παρουσίαση με το τι είναι το καθένα και ποιες οι δυνατότητες του???
    Δεν ξέρω μπορεί να είμαι εγώ ο περίεργος Laughing Laughing Laughing αλλά μπαίνοντας στη ενότητα για πρωτάρηδες πέφτω πάνω σε ένα listing χωρίς να έχω ιδέα για το τι είναι αυτό στο οποίο απευθύνετε το listing και τι μπορεί να κάνει...
    Ευχαριστώ και πάλι συγχαρητήρια για την έξοχη δουλεία σας!!!
    Ελπίζω να ανέβει κάποιος στο Amigathering και να τα πούμε από κοντά, γιατί εγώ θα είμαι εκεί για να τα ψάλλω στον Akmaka Laughing Laughing Laughing
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Παρ Απρ 09, 2010 7:27 pm

    Και παλι ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια παιδια (καλα τι παρεα τρελη ειστε εσεις εκει στο silogomania??),καθε μερα προσπαθουμε να βελτιωνομαστε και αισθητικα και με νεα υλη στο forum ,οσο για τα παραδειγματα ειμαστε σε συνεχη επαφη με ατομα τα οποια μπορουν να το κανουν αυτο γιατι ο πρωταρχικος σκοπος του forum ειναι να γνωρισει στους αρχαριους τον φανταστικο κοσμο τις ρομποτικης,οποτε stay online.....
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  Swantz Σαβ Απρ 10, 2010 1:04 pm

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 87288386

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Rb2b

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Rb1v

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Rb3e

    Για πείτε μου σχόλια…


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Swantz στις Σαβ Απρ 10, 2010 1:21 pm, 1 φορά
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Σαβ Απρ 10, 2010 1:14 pm

    Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!! Μπράβο ρε Γιώργο!!! Εμένα μου αρέσει ελαφρώς περισσότερο το πρώτο!!! Wink
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Σαβ Απρ 10, 2010 1:24 pm

    Πολυ καλη ιδεα ,βασικα εμενα μου αρεσει πιο πολυ το 3 επειδη φερνει λιγο πιο τρισδιαστατο,αλλα οποιο σας αρεσει παιδια ειμαι οκ,και επειδη σκεφτομαι λιγο την αισθητικη αλλαγη και τα χρωματα και θα προχωρησω φυσικα με την αδεια σας σε μια αλλαγη χρωματων ουσιας θα το ξαναδουμε πιο καλα,επισης Γιωργο δεν ξερω μηπως να το καναμε σκετο ROBOTIC για να θυμιζει πιο πολυ το domain μας διοτι ετσι γινεται συγκριση με το ROBOTICHELLAS που ειχαμε παλια?
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  Swantz Σαβ Απρ 10, 2010 1:33 pm

    Τελικά αποφασίστε. Robotic ή Robotic Hellas?
    Πως λεγόμαστε?
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Σαβ Απρ 10, 2010 1:36 pm

    Το domain μας ειναι WWW.ROBOTIC.GR οποτε λεγομαστε ROBOTIC!!!!
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  Swantz Σαβ Απρ 10, 2010 1:43 pm

    Οκ ,ποιο από τα 4?
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Σαβ Απρ 10, 2010 1:51 pm

    Geogre εγω λεω το 3 αλλα ενταξει οποιο σου αρεσει και εσενα !!
    akmakas
    akmakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2010

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  akmakas Σαβ Απρ 10, 2010 2:00 pm

    Παιδιά θα φτιάξω και εγώ ένα έτσι για ποικιλία! ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Icon_biggrin
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Σαβ Απρ 10, 2010 2:08 pm

    ΟΚ Γιωργο σε ευχαριστουμε θα το περιμενουμε εναγωνιως και θα κανουμε την τελικη επιλογη !!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Σαβ Απρ 10, 2010 3:17 pm

    Ευχαριστούμε Γιώργο!!!

    Παιδιά τι θα λέγατε όταν έχουμε και τα 4 να κάνουμε μια ψηφοφορία για το ποιό είναι το καλύτερο και αυτό που θα κερδίσει να το βάλουμε???
    conqueror06
    conqueror06


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  conqueror06 Σαβ Απρ 10, 2010 4:00 pm

    Το κάνατε φανταστικό το φόρουμ. Τα συγχαρητήριά μου!
    akmakas
    akmakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2010

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  akmakas Σαβ Απρ 10, 2010 4:32 pm

    Λοιπόν παιδιά...Ο server και το λειτουργικό που χρησιμοποιείτε είναι ότι καλύτερο υπάρχει...πιστέψτε με...Ακριβώς το ίδιο λογισμικό ελεύθερης χρήσης έχει και το Silogomania και μπορώ να πω μετά από 2,5 χρόνια χρήσης πως είναι το καλύτερο...Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε 4 λογισμικά τα οποία μπαίνουν αυτόματα μέσα από το admin panel του φόρουμ σας..Είναι το Phpbb to Phpbb 2 Phpbb 3 το Punbb και το nvizion.Το τελευταίο είναι και το ποιο εξελιγμένο και αυτό έχετε και εσείς και εμείς...Είναι πάρα πολλά τα θέματα που χρειάζονται βελτίωση και το banner είναι το ποιο ασήμαντο για την ώρα είναι πολύ φυσικό γιατί είστε καινούριοι.Πρέπει να ξεκινήσετε από την ρύθμιση του πορταλ που είναι πολύ σημαντική διότι είναι η εικόνα του φόρουμ να φτιαχτούν σωστά οι αποστάσεις μεταξύ των πινάκων και να γίνει μια νέα ενότητα Ειδήσεις όπου θα ανεβαίνουν τα νέα με μικρότερες φωτογραφίες για να χωρούν πολλές ειδήσεις στην πρώτη οθόνη...Π.χ το περιοδικό που ανέβηκε στο πόρταλ είναι τεράστιο και πιάνει ένα θέμα όλη την οθόνη....Ύστερα πρέπει να δείτε τον σκελετό στα θέματα..Δηλαδή σε άλλες λέξεις λείπουν οι οξείες γενικά όλα αυτά θέλουν ένα κοίταγμα.Μπορείτε να βάλετε png εικόνες φτιαγμένες από εσάς μπορείτε να ρυθμίσετε τα πάντα αλλά αυτά θέλουν πολύ ψάξιμο...Αν θέλετε μπορώ να σας βοηθήσω όπως είπα και στον Matrix με το λογισμικό διότι το ξέρω αρκετά καλά..Επίσης αν δείτε τα σκούρα κάπου μπορώ να μπω στο πάνελ σας και να το κοιτάξω...Τα λέω εντελώς φιλικά χωρίς να παρεξηγηθώ!!!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Σαβ Απρ 10, 2010 7:02 pm

    Φυσικα και δεν υπαρχει θεμα παρεξηξησης διοτι εγγυουμε πρωσοπικα για το πιον σου!
    Ποιος εισαι και τι εχεις κανει χωρις να θελω να σε γλυψω αλλα αντεικειμενκα Γιωργο μπορει να το δει κανεις με γυμνο ματι αν δει μερικα Εληνικα φορουμ στα οποια εχεις λαβει μερος,οποτε δεν υπαρχει κανεις λογος,τωρα στο δια αυτα ναι οντως θελει πολυ δουλεια το στησιμο του φορουμ,και ατυπα το εχω αναλαβει εγω αυτο φυσικα ειναι και ο Δημητρης και ο Γιωργος αλλα επειδη τα παιδια ειναι οι τεχνικοι που ξερουν τα παντα απο την ρομποτικη εδω και εγω ειμαι ασχετος εχουν αναλαβει εκεινα τα θεματα και εγω τα υπολοιπα,ναι θελει πολυ ψαξιμο και το κανω οσο μπορω,αλλα θελω την βοηθεια σου σε μερικα πραγματα,ειδα για το λογισμικο και εκανα και μια στγκριση και ναι ειναι οντως πολυ καλο και ειδικα αυτη η εκδοση,το πορταλ δεν υπειρχε και το ανακαλυψα κατα λαθος και το ενεργοποιησα πολυ βιαστηκα με πολυ λιγο ψαξιμο θελει ανανεωση,λοιπον θα μιλησουμε με τα παιδια σε ευχαριστουμε παρα πολυ για την ουσιαστικη παρεμβαση σου και ναι θα πρεπει σε καποια φαση να σε βαλυμε μεσα στο πανελ να μας κανεις μερικα πραγματακια σε παρακαλω!!

    admin team
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Σαβ Απρ 10, 2010 7:46 pm

    Παιδια βασικα ξεκινω να κανω καποιες αλλαγες,οποτε θα εχουμε συνεχεια αλλαγες και πειραματισμους,ζητω την κατανοηση σας!!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Σαβ Απρ 10, 2010 8:56 pm

    Μπράβο ρε Γαβριήλ!!! Τέλειο έγινε το φόρουμ!!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Σαβ Απρ 10, 2010 8:57 pm

    akmakas έγραψε:Λοιπόν παιδιά...Ο server και το λειτουργικό που χρησιμοποιείτε είναι ότι καλύτερο υπάρχει...πιστέψτε με...Ακριβώς το ίδιο λογισμικό ελεύθερης χρήσης έχει και το Silogomania και μπορώ να πω μετά από 2,5 χρόνια χρήσης πως είναι το καλύτερο...Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε 4 λογισμικά τα οποία μπαίνουν αυτόματα μέσα από το admin panel του φόρουμ σας..Είναι το Phpbb to Phpbb 2 Phpbb 3 το Punbb και το nvizion.Το τελευταίο είναι και το ποιο εξελιγμένο και αυτό έχετε και εσείς και εμείς...Είναι πάρα πολλά τα θέματα που χρειάζονται βελτίωση και το banner είναι το ποιο ασήμαντο για την ώρα είναι πολύ φυσικό γιατί είστε καινούριοι.Πρέπει να ξεκινήσετε από την ρύθμιση του πορταλ που είναι πολύ σημαντική διότι είναι η εικόνα του φόρουμ να φτιαχτούν σωστά οι αποστάσεις μεταξύ των πινάκων και να γίνει μια νέα ενότητα Ειδήσεις όπου θα ανεβαίνουν τα νέα με μικρότερες φωτογραφίες για να χωρούν πολλές ειδήσεις στην πρώτη οθόνη...Π.χ το περιοδικό που ανέβηκε στο πόρταλ είναι τεράστιο και πιάνει ένα θέμα όλη την οθόνη....Ύστερα πρέπει να δείτε τον σκελετό στα θέματα..Δηλαδή σε άλλες λέξεις λείπουν οι οξείες γενικά όλα αυτά θέλουν ένα κοίταγμα.Μπορείτε να βάλετε png εικόνες φτιαγμένες από εσάς μπορείτε να ρυθμίσετε τα πάντα αλλά αυτά θέλουν πολύ ψάξιμο...Αν θέλετε μπορώ να σας βοηθήσω όπως είπα και στον Matrix με το λογισμικό διότι το ξέρω αρκετά καλά..Επίσης αν δείτε τα σκούρα κάπου μπορώ να μπω στο πάνελ σας και να το κοιτάξω...Τα λέω εντελώς φιλικά χωρίς να παρεξηγηθώ!!!
    Καλά το συζητάς τώρα ότι θα σε παρεξηγήσουμε??? Very Happy Very Happy Very Happy

    Ειλικρινά δεν ξέρω πώς να σε ευχαριστήσω και εγώ για το ενδιαφέρον που δείχνεις. Οι συμβουλές σου είναι υπέρ-πολύτιμες!!!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Κυρ Απρ 11, 2010 1:30 am

    Σχετικα με αυτο που λεγαμε παλια για να βγουν οι διαφημησεις απο το φορουμ,ρωτησα τον ακμακα και μου ειπε οτι πρεπει να πληρωσουμε καποιο ποσο καθε χρονο μεσω paypal οποτε το συζηταμε σε αλλη χρονικη στιγμη !!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Κυρ Απρ 11, 2010 1:50 pm

    Αυτό το πράγμα με τις υποχρεωτικές διαφημίσεις της google δεν το έχω καταλάβει. Εκβιαστικά ζητούν λεφτά για να μην τις βάζουν ενώ το νόμιμο είναι αυτοί να δίνουν ένα ποσό για να τους επιτρέπουμε να τις βάζουν!!! Αυτό δεν είναι το λογικό ρε παιδιά???
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Κυρ Απρ 11, 2010 2:33 pm

    Koιτα απο μια πλευρα εχεις απολυτο δικαιο,αλλα σκεψουν οτι μας δινουν ενα δωρεαν φορουμ που σε διαφορετικη περιπτωση θα επερεπε να αγορασουμε λογισμικο και να το φτιαξουμε δυκολα μονοι μας ,η να το αναθεσουμε σε μια εταιρια να μας το φτιαξει και στις 2 περιπτωσεις τα χρηματα θα ηταν πολαπλασια απο τα 20-30 ευρω το χρονο που ζητανε αυτοι για να βγαλουν τις διαφημησεις !!!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Απρ 27, 2024 11:08 pm