Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλως ηρθατε στην κοινοτητα μας,για οποιαδηποτε απορια στειλετε e-mail στο info@batteryworld.gr

+7
Hary Dee
Dr.Paneas
thanos
Swantz
dimbot
matrix
Admin
11 απαντήσεις

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Ψηφοφορία

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Κυρ Απρ 11, 2010 2:40 pm

    Γαβριήλ, επειδή δεν το ξέρω, το forumotion έχει σχέση με τη google?

    Πάντως σχετικά με το θέμα πιστεύω ότι δεν αξίζει τον κόπο να πληρώνουμε κάθε χρόνο για να απομακρύνουμε τις διαφημίσεις. Έτσι και αλλιώς δεν είναι κατά τη γνώμη μου ιδιαίτερα μεγάλο πρόβλημα. Θα ήθελα να ακούσω πάντως την άποψη όλων των μελών για το αν τους ενοχλούν η όχι οι συγκεκριμένες διαφημίσεις.
    akmakas
    akmakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2010

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  akmakas Κυρ Απρ 11, 2010 3:42 pm

    Παιδιά αυτό εξαρτάται από εσάς...Εγώ προσωπικά δεν θέλω διαφημίσεις στο φόρουμ μου...δεν γουστάρω οπότε τις βγάζω...Τα έξοδα είναι ελάχιστα οπότε δεν δίνω σημασία..Σε αυτό εσείς αποφασίζετε...Ο matrix έχει δίκιο...Αυτό το φόρουμ κάποτε μπορεί να βγάλει λεφτά αν θέλετε..Π.Χ σε 4 χρόνια από τώρα μπορεί να έχετε πολύ κόσμο..μπορέι να γραφτούν άτομα με καταστήματα μοντελισμού και ρομποτικής και να σας πουν θέλουμε να μας διαφημήζετε..Άρα λοιπόν το φόρουμ μπορεί κάποια στιγμή να γεννήσει χρήματα οότε είναι πολύ λογικό να θέλουν και αυτοί ένα μικρό ποσοστό για τις υπηρεσίες που σας προσφέρουν δεν είναι νταβατζιλίκι αλήμονο καήκαμε να λέμε τέτοια από τώρα.Υποστοίριξη έχου τρομερή κάθε μήνα βγαίνει και κάτι που κάνει το λογισμικό ακόμη καλύτερο σε κάθε ερώτηση σε βοηθούν να επιλυσεις ρο πρόβλημά σου,γενικά αξίζει πολύ...Και μην ξεχνάμε το κυριότερο..Οι σερβερ τους είναι γρήγοροι δεν κρεμάνε και το κυριότερο δεν φοβάσαι για κλείσιμο της εταιρίας με αποτέλεσμα να χάσεις τα πάντα..Έχεις τα backup σου και γενικά είσαι κύριος..Πάνε αγόρασε το VBuletin δεν το βλέπω καλύτερο από αυτό το λογισμικό...δεν έχει τίποτα παραπάνω που να αξίζει να πληρώσεις 300 ευρώ τγια την αγορά του και μετά να δίνεις κάθε χρόνο χρήματα για το hosting για να έχεις το gr στο τέλος...Εντάξει το να λέγεται ένα φορουμ rbotichellas.gr σίγουρα είναι ποιο Ελληνικό αλλά για την ωρα και εσείς και εμείς είναι πολύ νωρίς...Αυτή είναι η γνώμη μου και σίγουρα μπορεί να κάνω λάθος...


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την akmakas στις Κυρ Απρ 11, 2010 3:56 pm, 1 φορά
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Κυρ Απρ 11, 2010 3:48 pm

    Και εγω να σου πω την αληθεια Γιωργο δεν τις γουσταρω αλλα δεν εχω και προβλημα,οποτε το βλεπουμε !!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Κυρ Απρ 11, 2010 6:30 pm

    Γιώργο οι απόψεις σου είναι ολόσωστες. Πράγματι από αυτά που έχω δει μέχρι τώρα το επίπεδο και οι υπηρεσίες που προσφέρονται είναι πολύ υψηλού επιπέδου. Ανοίγω και μια ψηφοφορία για να δούμε πόσους τους ενοχλούν οι διαφημίσεις της google και ανάλογα να πράξουμε. Γενικά δείχνει ένα καλό επίπεδο το να αποφασίζονται τα πάντα με βάση τις επιθυμίες των μελλών ώστε να είναι όλοι άνετοι και ευχαριστημένοι!!! Wink
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Τρι Απρ 13, 2010 12:54 am

    Παιδια κατεληξα σε αυτην την τελικη μορφη του φορουμ και του πορταλ αφηνω μονο ανοιχτο το θεμα του Logo!!
    Hary Dee
    Hary Dee


    Αριθμός μηνυμάτων : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  Hary Dee Τρι Απρ 13, 2010 1:08 am

    matrix έγραψε:Παιδια κατεληξα σε αυτην την τελικη μορφη του φορουμ και του πορταλ αφηνω μονο ανοιχτο το θεμα του Logo!!
    Νομίζω πως το προηγούμενο logo ήταν καλύτερο...
    Hary Dee
    Hary Dee


    Αριθμός μηνυμάτων : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  Hary Dee Τρι Απρ 13, 2010 1:15 am

    matrix έγραψε:Παιδια κατεληξα σε αυτην την τελικη μορφη του φορουμ και του πορταλ αφηνω μονο ανοιχτο το θεμα του Logo!!
    Πάντως ομολογώ ότι το φόρουμ άρχισε να αποκτάει αισθητική, κάτι που του έλειπε...
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  Swantz Τρι Απρ 13, 2010 4:47 am

    Hary Dee έγραψε:
    matrix έγραψε:Παιδια κατεληξα σε αυτην την τελικη μορφη του φορουμ και του πορταλ αφηνω μονο ανοιχτο το θεμα του Logo!!
    Νομίζω πως το προηγούμενο logo ήταν καλύτερο...

    και εγώ!!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Τρι Απρ 13, 2010 9:02 am

    Τέλεια η νέα μορφή του φόρουμ!!! Για το logo αποφασίζουμε από κοινού. Μπράβο Γαβριήλ!!! Και άμα θέλεις άνοιξε μια ψηφοφορία με επιλογές τα logo που έχουμε διαθέσιμα για να ψηφίσουμε όλα τα μέλη το καλύτερο και αυτό να βάλουμε τελικά!!!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty πορταλ

    Δημοσίευση  matrix Τρι Απρ 13, 2010 9:59 am

    Και στο πορταλ εχω κανει καποιες αλλαγες!!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Τρι Απρ 13, 2010 12:00 pm

    Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ το άβαταρ που έχουμε τώρα!!!

    Γαβριήλ πώς μπορούμε τώρα να μπαίνουμε στον πίνακά μας για τα προσωπικά μηνύματα?
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Τρι Απρ 13, 2010 8:26 pm

    δεν σου εμφανιζει επανω δεξια το "Δεν εχετε νεα μυνηματα" απο εκει ,και βασικα Δημητρη πρεπει να δουμε τι γινεται και αυτο μαλλον ειναι το προβλημα με τους αλλους browsers ,δηλαδη εαν τα εμφανιζει σωστα η οχι,αυτο ψαχνω τωρα !!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Τρι Απρ 13, 2010 8:59 pm

    Ναι ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημα. Δεν μου το εμφανίζει καθόλου. Πάντως τα χρώματα και το logo είναι κατά την άποψή μου τα καλύτερα δυνατά!!!
    akmakas
    akmakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2010

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  akmakas Τετ Απρ 14, 2010 2:39 pm

    Παιδιά το logo αυτό το κάνατε εσείς??Είναι φοβερί...Ίσως να βλέπατε μόνο να μην είναι τόσο τετράγωνο και μεγάλο...Πολύ καλό Το δικό μου το ετοιμάζω σιγά σιγά!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Τετ Απρ 14, 2010 4:24 pm

    Γιωργο εγω το πετσοκοψα απο μια εικονα,αλλα θελω να το μικρυνω καπως,αλλα νομιζω οτι ταιριαζει φοβερα στο νεο skin που εκανα στο φορουμ!!
    akmakas
    akmakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2010

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  akmakas Πεμ Απρ 15, 2010 11:50 am

    Καλό θα είναι να κάνετε ένα που να έχει και δικά σας στοιχεία...Αλλά δεν θέλει βιασύνη..χρόνος άφθονος..θα επανέλθω όταν τελειώσω...
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Πεμ Απρ 15, 2010 10:44 pm

    οκ και επειδη το εχω υποψιν μου εβαλα προωσορινα αυτο !!!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Δευ Απρ 19, 2010 12:53 am

    Να ενημερωσω οτι ενεργοποιηθηκε και η gallery Οποτε μπορειτε να ανεβαζετε φωτογραφιες απο κατασκευες,robot,και οτι αλλο θελετε!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Δευ Απρ 19, 2010 9:36 am

    Τέλειο!!!
    avatar
    TheKwsths


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  TheKwsths Κυρ Ιουν 12, 2011 2:45 pm

    Παιδιά έχω γίνει μέλος την τελευταία βδομάδα και μπένω ουσιαστικά κάθε μέρα και αν όχι όλες,αλλά τις περοσσότερες φορές ο μόνος που είναι συνδεδεμένος, είμαι εγώ, με συνέπια να έχω δεχτεί μία απάντηση από τις 6 που έχω υποβάλει.
    Φιλικά ΤheKwsths!!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Κυρ Ιουν 12, 2011 4:40 pm

    Υπάρχει μια χαλάρωση τον τελευταίο καιρό στο φόρουμ, ωστόσο είμαστε καθημερινά μέσα τόσο εγώ όσο και ο Θοδωρής (flokos) και μπορούμε να λύσουμε κάθε απορία. Νομίζω και τα υπόλοιπα παιδιά δεν θα αργήσουν να αρχίσουν και πάλι να μπαίνουν πιο συχνά.
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Κυρ Ιουν 12, 2011 11:21 pm

    Καλησπερα και απο εμενα,οπως τα λεει ο Δημητρης ειναι τα πραγματα,εγω δυστηχως λογο φορτου εργασιας δεν μπορω να απανταω σε διαφορα θεματα,αλλα βρισκομαι καθημερινα εδω και παρακολουθω,παντως υπαρχουν εδω ατομα τα οποια προθημα θα απαντησουν σε οποιαδιποτε ερωτηση σου!!!
    avatar
    TheKwsths


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  TheKwsths Δευ Ιουν 13, 2011 3:26 pm

    Ευχαριστώ που απαντήσατε στην παρατήρησή μου!!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Δευ Ιουν 13, 2011 9:48 pm

    Γειά σου και πάλι φίλε μου Γαβριήλ!!! Οπότε Κωστή έχουμε και τώρα στην παρέα μας ένα ακόμα άκρως αξιόλογο άτομο σε καθημερινή βάση και με μεγάλη προσφορά στην κοινότητά μας, για οποιαδήποτε απορία σου! cheers
    avatar
    TheKwsths


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 5 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  TheKwsths Δευ Ιουν 13, 2011 11:50 pm

    Πολύ χαίρομαι Smile

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μαρ 28, 2024 3:26 pm