Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλως ηρθατε στην κοινοτητα μας,για οποιαδηποτε απορια στειλετε e-mail στο info@batteryworld.gr

    RETROMICROS BLOG

    Admin
    Admin
    Master

    Αριθμός μηνυμάτων : 25
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/12/2009
    05022010

    RETROMICROS BLOG Empty RETROMICROS BLOG

    Δημοσίευση  Admin

    Ένα φανταστικό blog για το παρελθόν, το παρόν και το μέλλον των υπολογιστών. Παρέχονται δεκάδες ενδιαφέρουσες πληροφορίες με θέμα την πληροφορική και όχι μόνο.

    Αξίζει να το επισκεφθείτε!

    http://retromicros.blogspot.com/
    Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

    matrix

    Δημοσίευση Τετ Αυγ 04, 2010 12:55 am  matrix

    Με μεγαλη μου λυπη,μετα απο τοσα χρονια λογω λαθους μου το blog Μου εξαφανιστηκε,καταβαλω καθε δυνατη προσπαθεια να το επαναφερω!!!
    dimbot

    Δημοσίευση Παρ Αυγ 06, 2010 6:50 pm  dimbot

    Κρίμα να χαθεί Γαβριήλ, είχες κάνει φανταστική δουλειά, εύχομαι να μπορέσεις να το σώσεις φίλε μου!!!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 10:23 am