Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλως ηρθατε στην κοινοτητα μας,για οποιαδηποτε απορια στειλετε e-mail στο info@batteryworld.gr

5 απαντήσεις

    ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΑΡΧΗ;;;

    necty
    necty


    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2010

    ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΑΡΧΗ;;; - Σελίδα 3 Empty Απ: ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΑΡΧΗ;;;

    Δημοσίευση  necty Τετ Σεπ 08, 2010 3:23 pm

    Νομιζω ναι.Τεσπα μιλησα με την paypal δεν μπορουν να κανουν κατι μου ειπαν να μιλησω με την τραπεζα μου και το εκανα.Αλλα η eurobank πρεπει να με χρεωσει 15ευρω για να δει που εχουν παει τα λεφτα μου!Και δεν μπορω να καταλαβω εφοσων εχω δωσει ενα λογαριασμο πως μπορει να μην εχουν παει εκει ακομα η να πηγαν αλλου δεν βγαζει νοημα.Θα παω αυριο το πρωι στην τραπεζα να δω μηπως μπορω να κανω κατι και μαλλον να τους βρυσω! Evil or Very Mad
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΑΡΧΗ;;; - Σελίδα 3 Empty Απ: ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΑΡΧΗ;;;

    Δημοσίευση  dimbot Τετ Σεπ 08, 2010 8:28 pm

    +1000000 έλεος με αυτή τη Eurobank!!! Evil or Very Mad Από πολλούς έχω ακούσει τρομερά παράπονα, δεν μου κάνει εντύπωση αυτό που ζητούν.

    Για internet banking και για paypal η καλύτερη τράπεζα είναι η Πειραιώς (νομίζω έχει βραβευτεί κιόλα). Έχω κάνει δεκάδες συναλλαγές και ούτε μία φορά δεν υπήρξε το παραμικρό κόλλημα!!!

    Πάντως να επιμείνεις, δεν μπορεί να σε χρεώνουν 15 ευρώ ενώ είναι πιθανό να είναι δικό τους το λάθος!!!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 5:57 pm