Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλως ηρθατε στην κοινοτητα μας,για οποιαδηποτε απορια στειλετε e-mail στο info@batteryworld.gr

+3
Swantz
matrix
dimbot
7 απαντήσεις

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  dimbot Κυρ Φεβ 14, 2010 1:49 pm

    Εδώ όλα τα νέα μέλη μπορούν να συστηθούν, ώστε να γνωριζόμαστε καλύτερα μεταξύ μας!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  matrix Δευ Φεβ 15, 2010 1:21 pm

    καλησπερα απο εμενα με λενε Γαβριηλ ειμαι απο θεσσαλινικη ειμαι ηλεκτρονικος και προγραματιστης ηλεκτρονικων υπολογιστων (ανενεργος) εχω μεινει pascal fortran cobol basic Και τετοια ,πριν λιγο καιρο εμαθα HTML και τωρα προσπαθω για visual basic !!
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  Swantz Σαβ Φεβ 20, 2010 12:24 pm

    Χαίρεται και από μένα.
    Λέγομαι Γιώργος από Θεσσαλονίκη. Η ρομποτική και τα ηλεκτρονικά είναι ένα από τα πολλά χόμπι μου.
    Με πρωταρχικά τα προαναφερθέντα και τους υπολογιστές, ειδικότερα τα δίκτυα.
    Είμαι νέος στα ηλεκτρονικά και τους microcontrollers (2 μήνες), αλλά με μπόλικο ελεύθερο χρόνο για έρευνα και εκμάθηση. Και όλα αυτά λόγο της ρομποτικής.
    Έχω κατασκευάσει ένα project και τέλεσα με επιτυχία άλλες πέντε πειραματικές κατασκευές διαφορετικών στόχων,
    με AVR microcontrollers, στοχεύοντας στην εκμάθηση αυτών. Μέχρι τώρα πάμε φανταστικά.

    Για να δούμε, θα το φτιάξουμε το ρομπότ…!







    __________________________________________________________________
    Face the Future,expect it or Create The Future. Swantz.
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  matrix Σαβ Φεβ 20, 2010 12:53 pm

    Καλως ηρθες φιλε Γιωργο,σε ευχαριστουμε για την εγγραφη και ζητουμε πιστωση χρονου,διοτι ειναι ακομα πολυ νεα η κοινοτητα μας και με πολυ λιγα μελη ,αλλα ευελπιστουμε στο μελλον να αλλαξουν προς το καλυτερο τα πραγματα για το καλο ολων μας και ειδικα για την ρομποτικη στην Ελλαδα,απλα να σε ενημερωσω οτι ο Δημητρης (dimbot) και εγω (natrix) ειμαστε νεοι moderators και προσπαθουμε για το καλυτερο !!,καθως ο master admin (Γιωργος)αυτην την στιγμη ειναι φανταρος !!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  dimbot Σαβ Φεβ 20, 2010 11:03 pm

    Γιώργο, καλώς ήρθες στην παρέα μας! Cool

    Ό,τι χρειαστείς και ό,τι απορία ή πρόβλημα έχεις μας το λες!!! Καλή αρχή στην κοινότητά μας!!!
    thanos
    thanos


    Αριθμός μηνυμάτων : 29
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2010

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  thanos Δευ Μαρ 01, 2010 1:08 pm

    Γεια σας παιδια!

    Ονομαζομαι Θανος και ειμαι 23 ετων. Ασχολουμαι 8 χρονια με την πληροφορικη, ερασιτεχνικα στην αρχη και επαγγελματικα στη συνεχεια. Ειμαι απο Πατρα. Πραγματικα οταν ειδα το σαιτ που εχετε φτιαξει πραγματικα εντυπωσιαστηκα και μαλιστα τυχαινει να εχω αρχισει να ψαχνομαι τελευταια για να ασχοληθω με τη ρομποτικη. Μεχρι στιγμης δεν εχω ασχοληθει με κανενα ρομποτ εκτος απο της deagostini, του οποιου εχω μαζεψει ολα τα τευχη και το εχω συναρμολογησει! Οποτε τουλαχιστον στην αρχη δειξτε λιγο κατανοηση γιατι θα σας ζαλισω τα αυτια στις αποριες και στις ερωτησεις!!! Laughing

    Με Εκτιμηση,
    Θανος
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  Swantz Δευ Μαρ 01, 2010 5:48 pm

    Αυτό θέλουμε και εμείς.
    Μην διστάσεις να ρωτήσεις .
    Καλωσόρισες στην κοινότητα μας.
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  dimbot Δευ Μαρ 01, 2010 5:51 pm

    Καλώς ήρθες Θάνο!!! Ρώτα μας ό,τι θέλεις να σε βοηθήσουμε!!! Αυτή είναι και η ουσία της κοινότητάς μας.
    Dr.Paneas
    Dr.Paneas


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  Dr.Paneas Τετ Μαρ 17, 2010 1:18 pm

    Γεια σας και από μένα. Ονομάζομαι Πάνος και δεν έχω καμία σχέση με την ιατρική ( βλ Dr.Paneas username ). Είμαι φοιτητής Αυτοματισμού στην στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης στη Σίνδο. Από πάντα ήθελα να ασχοληθώ με ηλεκτρονικά, ρομποτική και υπολογιστές. Από γνώσεις γνωρίζω αρκετά πράγματα σε hardware και Overclocking του PC καθώς και ακόμα περισσότερα στον software τομέα, με κύρια γλώσσα προγραμματισμού την C++ και το Qt σε Linux . Η επαφη με τα ηλεκτρονικά ήρθε μέσω την σχολής μου, από ένα μάθημα που λέγεται Μικροελεγκτές, όπου εκεί προγραμματίζουμε σε Assembly τον Intel 8051. Δεν έχω προγραμματίσει microcontroller σε C ή άλλη γλώσσα και θα ήθελα πολύ να το κάνω, γιατί η Assembly όπως και να το κάνουμε είναι . .. assembly Evil or Very Mad Ο φίλος Swantz με προέτρεψε να έρθω στην παρέα σας όπου ελπίζω να με βοηθήσετε να κάνω τα πρώτα μου βήματα στον χώρο της Ρομποτικής. Το μάθημα ρομποτικής που έχουμε στην σχολή έχει να κάνει με ρομποτικούς βραχίονες, αλλά ασχολούμαστε κυρίως με την συγγραφή του προγράμματος σε QBasic. Στην θεωρία λύνουμε προβλήματα ρομποτικής με μαθητικά (κυρίως πίνακες). Οπότε δεν υπάρχει αυτή η επαφή με το υλικό, να φτιάξεις επιτέλους ένα ρομποτάκι. Αυτό θα ήθελα να καταφέρω, και ελπίζω να το κάνω καθώς δεν εχω προγραμματίσει ποτέ AVR, μόνο με 8051 έχω ασχοληθεί σε ραστερ. Θα δοκιμάσω με το Lego MINDSTORMS NXT 2 να δω τι μπορώ να κάνω. Πιστεύετε ότι καποιο βιβλίο θα με βοηθούσε να ξεκινήσω ;

    Καλή σας μέρα και μπράβο στην προσπάθεια που κάνετε Smile
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  dimbot Τετ Μαρ 17, 2010 8:58 pm

    Καλώς ήρθες στην παρεά μας Πάνο!!! Cool

    Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια και να μας συγχωρείς για τυχόν ατέλειες που μπορεί να έχει το φόρουμ, καθώς είμαστε ακόμη στην αρχή.

    Στο www.active-robots.com μπορείς να βρεις και να παραγγείλεις πολλά βιβλία για τα Mindstorms NXT, τα οποία είναι αναλυτικότατα και σίγουρα θα σε βοηθήσουν πολύ.

    Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου στην ρομποτική και αναμένουμε παρουσίαση των πρώτων σου κατασκευών στην κοινότητά μας!!! Wink
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  Swantz Τετ Μαρ 17, 2010 9:22 pm

    Πάνο... torrentz
    Dr.Paneas
    Dr.Paneas


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  Dr.Paneas Πεμ Μαρ 18, 2010 12:20 am

    Swantz έγραψε:Πάνο... torrentz

    και torrent και rapidshare έχω Γιώργο. ΤΟ θέμα είναι ποια βιβλία να κατεβάσω ; Έχεις κάποια κατα νου ; Μιλάμε για LEGO πάντα.
    Στο offocial LEGO.com έχει καμια ντουζίνα books.
    Swantz
    Swantz
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Thessaloniki

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  Swantz Πεμ Μαρ 18, 2010 1:04 am

    Να σου πω την αλήθεια εγώ κατέβασα όλα τα λογικά διαγράμματα, sources και
    ένα pdf που λέγεται «Extreme NXT Extending the LEGO MINDSTORMS NXT to the Next Level».
    Βέβαια κατέβασα και άλλα, αλλά αυτό είναι καλό να το ρίξεις μια ματιά για να πάρεις μια γεύση τι γίνεται πέρα από τα παιδικά manual.

    Εγώ λέω να κατεβάσεις όσα βρεις και μετά αποφασίζεις ποιο να διαβάσεις πρώτο.
    Πάντως όλα έχουν κάτι καλό να σου πουν.
    zoro
    zoro


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  zoro Πεμ Απρ 08, 2010 9:26 pm

    Γειά σας..
    Είμαι ο Δημήτρης - Zoro, ενεργό μέλος του www.silogomania.com στο οποίο καταχωρώ λογισμικό για Amstrad CPC και "μαθήματα" BASIC της αντίστοιχης εποχής, ως μέλος μίας άτυπης τριμελούς ομάδας, η οποία έχει τον "Δον Κιχωτικό" σκοπό να αναβιώσει -στον βαθμό που μπορεί πλέον σήμερα- τους οκτάμπιτους "πρωτοπόρους" της ψηφιακής επανάστασης της δεκαετίας του '80.
    Κατ' επάγγελμα είμαι γραφίστας (εξειδικευμένος στην τεχνική σχεδίαση) και images editor.
    Αν και δεν έχω ιδέαν περί ρομποτικής, ανέκαθεν θαύμαζα τον ρομποτικό "χώρο", και κάποτε είχα όλα τα τεύχη του πάλαι ποτέ "Hardware & Ρομποτική".
    Χαιρετίζω το forum σας, το οποίο θα το παρακολουθώ με ενδιαφέρον. Λυπάμαι μόνο που είμαι άσχετος με το αντικείμενο...
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  dimbot Πεμ Απρ 08, 2010 9:54 pm

    Καλώς ήρθες στην παρέα μας Δημήτρη!!! Cool

    Για ό,τι χρειαστείς σχετικά με την ενασχόλησή σου με τη ρομποτική, εμείς είμαστε εδώ να σε βοηθήσουμε!

    Οπότε, όποια απορία σου δημιουργηθεί, σε καμία περίπτωση μην διστάσεις να μας ρωτήσεις.

    Καλή αρχή στην κοινότητά μας και στο θαυμαστό χόμπι της ρομποτικής!!! cheers cheers cheers
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  matrix Πεμ Απρ 08, 2010 11:47 pm

    καλως ηρθες Δημητρη ,ειμαι και εγω μελος εκει Playmobil-Γαβριηλ και εχω και εγω την ιδια αρωστεια με εσενα ειμαι καμενος amstrad-ακιας και συλεκτης αυτων,ρωτα τον Akmaka να σου πει που τον γνωρισα μεσω του retromaniax!!

    λοιπον οπως και να'χει καλως ηρθες φιλε μου !!!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  matrix Παρ Απρ 09, 2010 12:10 am

    καλωσωριζω και τα νεα και εκλεκτα μελοι μας akmakas και darth-cotsos

    ελπιζουμε να βρειτε κατι ενδιαφερον στο forum μας !!!
    Darth_Cotsos
    Darth_Cotsos


    Αριθμός μηνυμάτων : 18
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010
    Ηλικία : 51
    Τόπος : Αθήνα , Ζωγράφου

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  Darth_Cotsos Παρ Απρ 09, 2010 10:23 am

    Καλός σας βρήκαμε παιδιά!!! Είμαι και εγώ εντελώς καμένος με τούς υπολογιστές και ένα θέμα όπως η ρομποτική δεν με αφήνει αδιάφορο!!!! Φυσικά με ενδιαφέρουν και οι παλιοί υπολογιστές των 80's και ποιο πολύ οι υπολογιστές του θείου!!! Razz
    Άντε να δω από που θα ξεκινήσω... Very Happy Very Happy Very Happy
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  matrix Παρ Απρ 09, 2010 7:30 pm

    καλα ολοι λιγο πολυ στην ιδια φαση ειμστε ασχολουμαστε με 100 πραγματα ταυτοχρονα (αυτην την στιγμη ειμαι ενεργο μελος σε 15 forum απο ρετρο μεχρι τηλεσκοπια) θα καουμε καμια μερα !!!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  matrix Παρ Απρ 09, 2010 7:57 pm

    επισης καλωσοριζω τον φιλο zoro και τον sinclair_jim που θα μας κανει το πρωτο spectrum-robot interface!!!
    zoro
    zoro


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  zoro Τρι Απρ 13, 2010 7:39 pm

    Βλέπω πως το programming team του silogomania (Sinclair Jim, Darth Cotsos και εγώ) έδωσε σύσσωμο το παρόν στο robotics!
    Προσωπικά, λόγω άγνοιας του θέματος δεν θα σας γίνομαι φόρτωμα, απλά θα παρακολουθώ, όπως είπα...
    Εσείς όμως μπορείτε να παρακολουθείτε την δουλειά μας στο silogomania. Θα σας αρέσει...

    Υ.Γ.: Ωραίο το νέο layout του forum!
    zoro
    zoro


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  zoro Τρι Απρ 13, 2010 7:39 pm

    Βλέπω πως το programming team του silogomania (Sinclair Jim, Darth Cotsos και εγώ) έδωσε σύσσωμο το παρόν στο robotics!
    Προσωπικά, λόγω άγνοιας του θέματος δεν θα σας γίνομαι φόρτωμα, απλά θα παρακολουθώ, όπως είπα...
    Εσείς όμως μπορείτε να παρακολουθείτε την δουλειά μας στο silogomania. Θα σας αρέσει...

    Υ.Γ.: Ωραίο το νέο layout του forum!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  dimbot Τρι Απρ 13, 2010 8:10 pm

    Καλώς ήλθες στην παρέα μας zoro!!!
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Empty Απ: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    Δημοσίευση  matrix Τρι Απρ 13, 2010 8:20 pm

    Σε ευχαριστουμε zoro ,και φυσικα θα παρακολουθουμε και εμεις το silogomania!!!,και φυσικα ξερω και την πολυ καλη δουλεια που κανει ο akmakas,καθως ειμασταν παλαια μαζι και στο retromaniax!!!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 7:37 am