Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλως ηρθατε στην κοινοτητα μας,για οποιαδηποτε απορια στειλετε e-mail στο info@batteryworld.gr

2 απαντήσεις

    τροποι αγορας απο το internetnow.gr

    avatar
    shadowcult


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

    τροποι αγορας απο το internetnow.gr Empty τροποι αγορας απο το internetnow.gr

    Δημοσίευση  shadowcult Δευ Σεπ 27, 2010 4:41 am

    θα ηθελα να μου λυσετε μια απορια, υπαρχει καποιος που να εχει κανει αγορα απο το συγκεκριμενο ηλεκτρονικο καταστημα, και αν ναι , θα ηθελα να μου εξηγησει λιγο :

    -πληρωνεις στην τραπεζα? δεν ειναι με αντικαταβολη?

    -στις επιλογες το Πόρτα-Πόρτα Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ στο φερνουν δηλαδη στο σπιτι αφου εχεισ πληρωσει σε καποια τραπεζα η πληρωνεις οταν στο φερνουν σπιτι???

    - και η επιλογη EΛΤΑ(σκετο) σημαινει οτι θα πας να το παρεις εσυ απο τα ΕΛΤΑ και πληρωνεις εκει η πρωπληρωνεις?



    ευχαριστω πολυ Smile
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    τροποι αγορας απο το internetnow.gr Empty Απ: τροποι αγορας απο το internetnow.gr

    Δημοσίευση  dimbot Δευ Σεπ 27, 2010 5:08 pm

    Καλώς ήρθες στην παρέα μας swadowcult!

    -Δεν έχω αγοράσει από το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά ξέρω από γνωστό μου ότι πρώτα ζητούν να γίνει κατάθεση σε λογαριασμό τους και η αποστολή γίνεται μόνο όταν τους στείλεις με email σκαναρισμένη την απόδειξη της κατάθεσης της τράπεζας.

    -Δεν έχει καθόλου αντικαταβολή ως μέθοδο πληρωμής, η μοναδική μέθοδος είναι η παραπάνω.

    -Το παίρνεις από το σπίτι σου αφού πρώτα κάνεις τα παραπάνω βήματα.

    -Το παραλαμβάνεις από το ταχυδρομείο δείχνοντας την ειδοποίηση που θα λάβεις στη διεύθυνσή σου, αφού πρώτα κάνεις τα παραπάνω.

    Αν θέλεις αντικαταβολή και ενδιαφέρεσαι για προϊόντα του arduino, υπάρχει το www.mindstormsnxt.gr που στέλνει και με αντικαταβολή. Έχω αγοράσει και από εκεί και είναι πλήρως αξιόπιστο.
    avatar
    shadowcult


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

    τροποι αγορας απο το internetnow.gr Empty Απ: τροποι αγορας απο το internetnow.gr

    Δημοσίευση  shadowcult Δευ Σεπ 27, 2010 9:57 pm

    ευχαριστω φιλε μου για την βοηθεια Smile

    εκανα την παραγγελια μου και αυριο πας να καταθεσω και τα λεφτα και να περιμενω με ανυπομονισια μετα....
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    τροποι αγορας απο το internetnow.gr Empty Απ: τροποι αγορας απο το internetnow.gr

    Δημοσίευση  dimbot Τρι Σεπ 28, 2010 10:23 am

    Άντε καλή αρχή στις πρώτες κατασκευές σου φίλε μου!!! cheers

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μαρ 28, 2024 12:51 pm